BONUS Ubezpieczenia - o naszej działalności

dots

Jesteśmy jedną z wiodących w regionie firm zajmujących się doradztwem i obsługą ubezpieczeniową. Budujemy naszą pozycję i wiarygodność na współpracy z najpoważniejszymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Świadczymy usługi agencyjne i brokerskie. Specjalizujemy się w obsłudze ubezpieczeniowej podmiotów gospodarczych i instytucji. Zapewniamy również serwis dla klientów indywidualnych. Współpraca z grupą wiodących Zakładów ubezpieczeń pozwala na oferowanie klientom szerokiego dostępu do rynku oraz stwarza możliwość porównania ofert i wyboru optymalnego wariantu ubezpieczenia.

32 299 90 80 / 50

Profesjonalny i doświadczony zespół pracowników pomoże dokonać właściwego wyboru. Powierzając Nam ochronę ubezpieczeniowa zyskujecie Państwo wiarygodnego i solidnego partnera, który zadba o Wasze bezpieczeństwo.

Grupa BONUS

dots

Grupę BONUS tworzą:

Grupa BONUS

BIURO BROKERSKIE zajmuje się obsługą brokerską dla średniego i dużego biznesu oraz dla sektora publicznego. Szczegółowy zakres świadczonych usług zawiera zakładka Usługi brokerskie.

BIURO UBEZPIECZENIOWO - KONSULTINGOWE świadczy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych.

Równoległe prowadzenie działalności brokerskiej i multiagencji stwarza dla naszych Klientów optymalne warunki obsługi. Zachowując pełne możliwości negocjacyjne wobec Towarzystw, mamy równocześnie możliwość bieżącego polisowania transakcji. Doświadczenie nabyte w ciągu 20 lat działalności na rynku ubezpieczeniowym oraz zespół doświadczonych specjalistów gwarantują profesjonalną obsługę. Współpraca z wiodącymi na polskim rynku Zakładami Ubezpieczeń zapewnia każdorazowo wybór optymalnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Niezależnie od usług doradztwa i pośrednictwa ubezpieczeniowego zajmujemy się również monitoringiem transakcji i ich wznawianiem oraz udzielamy pomocy w zakresie likwidacji szkód. Obydwa biura prowadzą działalność na podstawie stosownych wpisów do rejestru brokerów ubezpieczeniowych (Zezwolenie KNF nr 1725/2011) oraz do rejestru agentów ubezpieczeniowych (Wpis nr 11123969/A). Działalność obydwu biur objęta jest również ochroną w ramach obowiązkowych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności brokerskiej i multiagencyjnej z limitem odpowiedzialności 1.500.000,- euro dla każdego z biur.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i zapoznania się z naszą ofertą.